شما مالک این فایلی که در حال فروش در پوشه است هستید؟ کلیک کنید

طرح درس هدیه سوم با روش بارش مغزی

قسمت هایی از این طرح درس:

نام درس : هدیه های آسمان پایه: سوم تعداد فراگیران: 14 نفر
موضوع درس:بهترین تصمیم روش تدریس:بارش مغزی
نام و نام خانوادگی دانشجو:
هدف کلی:آشنایی با نظم
اهداف جزیی:
1-آشنایی با مفهوم نظم وترتیب در کارهای شخصی
2-آشنایی با ویزگی های نظم
3-آشنایی با برخی از مصادیق نظم و ترتیب در زندگی روزمره
4-تقویت احساس رضایت در انجام کارهای منظم
5-تقویت علاقه فراگیران نسبت به نظم
اهداف رفتاری:
1-نمونهای از نظم وترتیب را در زندگی رمزمره ذکر میکند(دانشی)
2-ویژگی های نظم را بیان میکند(دانشی)
3- چند مصداق عینی از نظم را نام ببرند(مهارتی)
4-از میان موارد گوناگون مصادیق (نظم وترتیب) راشناسا یی می کند(مهارتی).
5-اهمیت نظم را در زندگی روزمره بیان کند(مهارتی)
6-علاقه مندی خود را نسبت به کسب عاداتاخلاقی منظم ابراز کند(نگرشی).
وسایل مورد نیاز:
پوستر وتصاویری در ارتباط با موضوع درس-پازل برای کارهای گروهی-کتاب درسی وکار
فضا ومدل کلاس:
فراگیران به صورت گروههای سه یا پنج نفره در کلاس حضور دارند0
با پازل تصاویری که محتوای آنها رعایت کردن نظم می بلشد فراگیران را گروه بندی نموده و نام گروهها راباتوجه به تصاویر نامگذاری میکنیم .
راهبرد ایجاد انگیزه:
تصاویری از کتاب و وسایل بازی و شخصی که به طور نامنظم روی تخته سیاه چیده شده است از دانش اموزی میخواهیم که در نقش یکی از وسایل حرف زده واظهار ناراحتی نمایدکه چرا اینطور بی نظم در اتاق رها شده اند به این ترتیب توجه فراگیران نسبت به صدا و موضوعی که بیان می کند جلب می شود و به جستجوی گویندهی صدا می گردند و از آن ها می خواهیم که به جستجوی خود ادامه دهند تا پی به ناراحتی گوینده ی صدا ببرند.
ارزشیابی ورودی:
به چه چیزی منظم می گویند؟
نظم در چه کارهای خوب است؟
به چه دلیل انسانهای که نظم دارند ارزش بیشتری دارند؟
چند مصداق عینی از نظم را نام ببرید؟
راهنمای استفاده

مناسب برای دانشجومعلمان و معلمان

محتوای فایل دانلودی

فایل ورد قابل تغییر


فایل های دیگر این دسته

مجوزها،گواهینامه ها و بانکهای همکار

مقاله دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و همچنین دارای قرارداد پرداختهای اینترنتی با شرکتهای بزرگ به پرداخت ملت و زرین پال و آقای پرداخت میباشد که در زیـر میـتوانید مجـوزها را مشاهده کنید